"TRAMP-2014"

Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł” zaprasza do udziału w Jesiennym Rajdzie Górskim „TRAMP-2014”, który odbędzie się w dniach 7-10 listopada 2014 r. w Masywie Śnieżnika – najwyższym paśmie polskiej części Sudetów Wschodnich.
Szczególnie zapraszamy uczniów klas pierwszych.
Więcej informacji na stronie Klubu oraz na plakatach i w ulotkach.
</ br>

W programie m.in.: –>

• Sanktuarium „Maria Śnieżna” na szczycie Iglicznej,
  • Wodospad Wilczki – jeden z najwyższych w Polsce,
  • Trójmorski Wierch – jedyne w Polsce miejsce, gdzie zbiegają się zlewiska trzech mórz Bałtyckiego, Północnego, Czarnego,
  • Jaskinia Niedźwiedzia – najdłuższa w Sudetach ze stalagmitami, stalaktytami, stalagnatami.

Od kilku lat jesienią wędrujemy po pasmach Sudetów. Były już „TRAMP-y” w Górach Stołowych (2010), Karkonoszach (2011), Rudawach Janowickich (2012) i Górach Sowich (2013). W zeszłym roku główną atrakcją było zwiedzanie podziemnych miast hitlerowskich w okolicach Walimia -„Osówka” I „Włodarz”.
W tym roku odwiedzimy Masyw Śnieżnika. To niepowtarzalna okazja aby być w tak odległych od Tarnowa górach Polski.