„Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem” (Pascal) Drodzy Absolwenci ZST w roku szkolnym 2020/21 W imieniu Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego gratuluję Wam ukończenia… (więcej)

Drogie Koleżanki i Koledzy, w  imieniu całej społeczności uczniowskiej pragnę Wam podziękować za pełen zaangażowania udział w życiu naszej szkoły. Dziękuję za liczne koncerty, przedstawienia, akcje charytatywne,… (więcej)

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Sprawozdanie z przebiegu wyborów do Samorządu Uczniowskiego z dnia 29 kwietnia 2021r.   W dniach 26 – 27 kwietnia 2021r. zostały przeprowadzone w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego… (więcej)

Obrazek z książką

Drodzy czytelnicy! Ci, którzy jesteście zdeklarowanymi miłośnikami czytania i  Wy wszyscy, którzy okolicznościowo zachwyciliście się jakąś pozycją książkową! Zapraszam do podzielenia się swoimi fascynacjami… (więcej)