TECHNIK ELEKTRYK – informator ósmoklasisty

TECHNIK ELEKTRYK w Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach   Przedmioty rozszerzone: matematyka Przedmioty punktowane w rekrutacji: język polski, matematyka, język angielski, informatyka   Specjalizacja:… (więcej)

TECHNIK INFORMATYK – informator ósmoklasisty

TECHNIK INFORMATYK w Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach Przedmioty rozszerzone: matematyka, informatyka Przedmioty punktowane w rekrutacji: język polski, matematyka, język angielski,… (więcej)

TECHNIK ELEKTRONIK – informator ósmoklasisty

TECHNIK ELEKTRONIK w Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach   Przedmioty rozszerzone: matematyka Przedmioty punktowane w rekrutacji: język polski, matematyka, język angielski, informatyka Specjalizacja: systemy… (więcej)

TECHNIK TECHNOLOGII CHEMICZNEJ – informator ósmoklasisty

TECHNIK TECHNOLOGII CHEMICZNEJ tylko w Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie-Mościcach KLASA PATRONACKA GRUPY AZOTY S.A. Przedmioty rozszerzone: chemia, matematyka Przedmioty… (więcej)

TECHNIK ANALITYK – informator ósmoklasisty

TECHNIK ANALITYK tylko w Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie-Mościcach! Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia Przedmioty punktowane w rekrutacji: język polski, matematyka,… (więcej)

Konsultacje dla uczniów w szkole

Od 1 czerwca 2020 r. odbywać się będą konsultacje na terenie szkoły. Uczniowie chcący skorzystać z tej możliwości kontaktują się przez e-dziennik z nauczycielem danego przedmiotu, który decyduje o konieczności… (więcej)