Zarządzenie Dyrektora

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie zawieszenia zajęć edukacyjnych.

Zajęcia w szkole zawieszone

Informujemy, że zgodnie z decyzją Rządu RP, zajęcia w szkole w dniach 12-25 marca 2020 r. zostały zawieszone. Odwołane są również wszystkie inne wydarzenia: wycieczki, imprezy szkolne, wyjścia do teatru, zebrania… (więcej)

Dzień Kobiet

Być dziewczyną, być kobietą  … Świętowanie Dnia Kobiet to wspaniała tradycja. Także i w tym roku męska część naszej społeczności uczniowskiej zadbała o to, aby płeć piękna poczuła się wyjątkowo. Były… (więcej)