PAKA DLA KRESOWIAKA – FINAŁ AKCJI

23 listopada 2018r. zakończyła się w naszej szkole akcja zbierania paczek dla Polaków mieszkających na Kresach.

Z ogromną radością pragniemy poinformować, iż wszystkie klasy bardzo aktywnie włączyły się do tej akcji i w sumie zebraliśmy aż 29 paczek! Każda paczka zawierała mnóstwo darów, więcej nawet, iż było to określone na liście niezbędnych artykułów mających znaleźć się w paczce. Niejedną paczkę trudno było udźwignąć, tyle było w nich produktów!

Wszystkie zebrane dary świadczą o Waszych wrażliwych, gorących sercach, chęci bezinteresownego pomagania innym. Radość osób, które będą otwierały te paczki, z pewnością będzie ogromna.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom za hojne wsparcie potrzebujących!

Podziękowania kierujemy także do naszej wspaniałej p. Uli, która w szatni umiejętnie wytyczyła przestrzeń do magazynowania paczek.

Udział reprezentacji ZST w międzyszkolnych rozgrywkach siatkówki o mistrzostwo Tarnowa

W dniach 7,8 listopada odbyły się eliminacje w międzyszkolnych rozgrywkach piłki siatkowej dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Tarnowa.

Dziewczęta rozegrały mecze z drużynami VII LO, ZSEO, II LO zajmując trzecie miejsce w grupie i nie uzyskały awansu do rozgrywek finałowych.

Chłopcy w eliminacjach pokonali drużyny IV LO oraz Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia i ulegli zespołowi z VII LO uzyskując awans do rozgrywek finałowych z drugiego miejsca w grupie.

W finałach 13 listopada chłopcy nawiązali walkę z drużynami  I LO i III LO, jednak obydwa mecze przegrali uzyskując w końcowej klasyfikacji V miejsce w Tarnowie.

Składy reprezentacji

dziewcząt: Janiga Monika, Witek Joanna,  Łachut Katarzyna, , Mądrzyk Sabina, Świądro Kamila, Świerk Wiktoria

chłopców: Korus Konrad, Kuboń Maciej, Powroźnik Szymon,  Sobczyk Adrian,  Padło Rafał,  Pytel Karol,  Waśko Michał, Nytko Krzysztof, Lazarowicz Michał, Hałun Damian, Magiera Wojciech, Stańczyk Paweł, Mróz Daniel.

ZST

ELIMINACJE SZKOLNE DO XLII OOWEiE KRAKÓW -AGH i CZĘSTOCHOWA 2019 r.

W dniu 10 . XII. 2018 r.   o godz 9.30 odbędą się w sali 210p eliminacje szkolne  do XLII   Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategoriach:   Elektronika,  Elektronika Medyczna , Elektrotechnika , Mechatronika, Informatyka i  Teleinformatyka.
Z każdej grupy tematycznej zostanie zakwalifikowanych  4 uczniów, którzy w dniu  08. II. 2019 r.  w Krakowie na uczelni AGH będą  brali udział w 2 etapie część testowa .

W imieniu  Szkolnej  Komisji  Konkursowej zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału  w  Eliminacjach  Szkolnych. Zapisy przyjmują nauczyciele :   Marek Łoś,  Paweł Piątek,  Jacek Różycki, Marek Płachta,  Andrzej Kieć i Robert Hosaja do dnia 7.XII .2018 r.
Więcej informacji   http://www.oowee.pl