Koncert inauguracyjny Szkolnych Dni Kultury ZST

IMG_92339 marca br. odbył się koncert inaugurujący Szkolne Dni Kultury w ZST. Nasi uczniowie oraz zaproszeni goście zaprezentowali bardzo zróżnicowany repertuar. Były  piosenki znanych zespołów i solistów, a także całkiem nowe przeboje. Utalentowanym wykonawcom towarzyszył zespół instrumentalny.

Wystąpili: K. Kuboń, N. Czernecka, M. Zabawa, W. Jasek,  K. Mikrut,  P. Kędzior, K. Mikrut (1 T), A. Pyrda, M. Sumara,  A. Siedlik  (2 IA), M. Kusiak (3 A), D. Fitrzyk (1 IA), K. Pasek (I LO), A. Legutko – absolwentka klasy fotograficznej. Imprezę sprawnie poprowadzili: A. Sikora z kl. 1 T oraz M. Kusiak z 3 A. O dobre nagłośnienie zadbali M. Szczepanik, K. Gawlik, K. Michalski  z kl. 3 E/I. Wszyscy pracowali pod artystyczną opieką mgr B. Marcinkowskiej.

fot. Klaudia Kopacz 4fot

fot. Patrycja Zięba 4 fot