AKAPIT AGH

Wyniki eliminacji szkolnych do II etapu XLII OOWEiE – AGH Kraków- Częstochowa

Do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady  Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej pod patronatem Uczelni wyższej AGH w Krakowie zakwalifikowali się uczniowie w kategorii ELEKTRYCZNEJ: Tomasz Kozioł  z IV E , Przemysław Kusior i Kacper Pietrusiak z III E  i  Łukasz Niedziela z  II N,  ELEKTRONIKA : Adrian Baran , Bartłomiej Cup , Mateusz Ciochoń  i Przemysław Obłąk II N , ELEKTRONIKA MEDYCZNA: Jakub Kołodziej   i Albert Mierzwa z IV N , Tomasz Łoboda  i Tomasz Ogórek z III N, a w grupie MECHATRONICZNEJ naszą Szkołę  reprezentować będą  uczniowie: Grzegorz  Kozioł z IVE , Kamil Rataj z IV N , Kacper Babiarz z III E i Wojtek Gurgul z II EW imieniu Dyrekcji i społeczności uczniowskiej ZST życzymy w/w Olimpijczykom sukcesu w II etapie, który odbędzie się 8  lutego 2019 r. na uczelni AGH w Krakowie.