Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Sukcesem zakończył się udział ucznia klasy 4A Kamila Sokołowskiego w III etapie Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza. Kamil zakwalifikował się do ścisłego finału
z trzecim najlepszym wynikiem. Przed nim już tylko udział w zajęciach laboratoryjnych, w trakcie których mamy nadzieję, że pochwali się zdobytą w szkole wiedzą.
Trzymamy również kciuki za uczniów klasy 3T Patryka Kwieka, Emanuela Smołuchę i Rafała Stypkę oraz ucznia klasy 3A Mariusza Łobodę, którzy 23 marca wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym zorganizowanym przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Mamy nadzieję, że również im dopisze szczęście i przejdą do następnego etapu.
Wszyscy uczniowie są członkami Szkolnego Koła Młodych Chemików, którym opiekuje się Pani Anna Puda-Skowron. Patronat nad  kołem sprawuje SITPChem odział w Tarnowie.