PAKA DLA KRESOWIAKA – FINAŁ AKCJI

23 listopada 2018r. zakończyła się w naszej szkole akcja zbierania paczek dla Polaków mieszkających na Kresach.

Z ogromną radością pragniemy poinformować, iż wszystkie klasy bardzo aktywnie włączyły się do tej akcji i w sumie zebraliśmy aż 29 paczek! Każda paczka zawierała mnóstwo darów, więcej nawet, iż było to określone na liście niezbędnych artykułów mających znaleźć się w paczce. Niejedną paczkę trudno było udźwignąć, tyle było w nich produktów!

Wszystkie zebrane dary świadczą o Waszych wrażliwych, gorących sercach, chęci bezinteresownego pomagania innym. Radość osób, które będą otwierały te paczki, z pewnością będzie ogromna.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom za hojne wsparcie potrzebujących!

Podziękowania kierujemy także do naszej wspaniałej p. Uli, która w szatni umiejętnie wytyczyła przestrzeń do magazynowania paczek.