Mikołajkowe granie

IMG_1173Mikołajkowe koncertowanie stało się już chyba tradycją naszej szkoły. Tym razem zaśpiewały dla nas zespoły: Awus band z III LO w składzie Anna Gryc, Agata Filipowicz, Bartłomiej Drewecki, Nikodem Kwaśniak oraz Mikołaj Sroka; szkolny zespół muzyczny z Kingą Zając(3A), Agnieszką Aleksander(3A), Agnieszką Wydziałkiewicz(3A), Wiktorią Pysyk(3A),Aleksandrem Jaroszem(2M), Witoldem Lisem(3N), Bartoszem Bednarenko(2Ia) i Dominikiem Fitrzykiem(2Ia) prowadzony przez pana Grzegorza Gawełka oraz zespół Pershing, składający się z dwojga absolwentów-Aleksandry Legutko i Marka Kozioła oraz Mateusza Sumary(3Ia) i Domonika Fitrzyka(2Ia). Na scenie zaprezentowali się także Jakub Sroka(4I) i Karol Wałaszek(4I). Największy aplauz publiczności  wzbudziła para teneczna Izabela Baniak i Dawid Rozkuszka(1T), którzy swoją sambą, chachą i rumbą wprowadzili nas w magiczny świat tańców latynoamerykańskich. Wszystkim artystom, dźwiękowcom oraz prowadzącej koncert Wiktorii Pysyk serdecznie dziękujemy.