ŁYŻWY W KRYNICY

Tuż przed przerwą świąteczną grupa uczniów ZST pod opieką nauczycieli WF wybrała się na wycieczkę rekreacyjno-turystyczną do Krynicy. Celem naszej podróży była Hala Lodowa gdzie można aktywnie spędzać czas na łyżwach, ale odbywają się też treningi i mecze Krynickiego Towarzystwa Hokejowego. Sama tafla lodowa ma wymiary 60 x 30 m a trybuny mogą pomieścić blisko 3000 widzów. Jak to na lodzie bywa nie brakowało mniej lub bardziej kontrolowanych poślizgów, piruetów i efektownej jazdy dowolnej. Po krótkim odpoczynku ruszyliśmy na Górę Parkową, która przywitała nas zimową szatą. Po zajęciach sportowych i turystycznych był czas na posiłek i wizytę w Pijalni Wód Mineralnych gdzie niektórzy odważyli się spróbować między innymi wody mineralnej Zuber o właściwościach leczniczych lecz o specyficznym smaku i zapachu. Wróciliśmy do Tarnowa z myślą, że może by tak na narty???