Konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych – wyniki konkursu.

04.02.2019r. w ramach Szkolnych Dni Kultury, na 1 godzinie lekcyjnej, w sali nr 213 odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych. W konkursie wzięło udział 24 uczniów reprezentujących klasy:  1A, 1E/T, 1Ia, 1Ib, 1M oraz IN. W czasie 45 minut uczniowie rozwiązywali test słownikowo-gramatyczny składający się z ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności, wykonywali ćwiczenie typu czytanie ze zrozumieniem, rozwiązywali rebusy.

Maksymalnie można było uzyskać 85 punktów.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Mateusz Falkowski z klasy 1E/T (72p.)

II miejsce – Norbert Kucmierz z klasy 1Ib (70p.)

III miejsce – Kornel Uriasz z klasy 1Ib (68p.)

Wyniki pozostałych uczestników konkursu zostały przekazane nauczycielom języka angielskiego.

Laureatom serdecznie gratuluję i zapraszam na uroczyste wręczenie nagród przez p. Dyrektora, które odbędzie się w auli szkolnej  21.02.2019r. (czwartek) o godz. 14.00.

Organizator konkursu,
p. Ewa Wójtowicz