Komunikaty dla Uczniów i Rodziców

ZEBRANIA Z RODZICAMI – ROK SZKOLNY 2019/2020

Wzór usprawiedliwienia nieobecności

Wzór zwolnienia z zajęć

Procedury postępowania w sytuacjach trudnych i kryzysowych w ZST

Lista adresów e-mailowych klas 2019/2020 (aktualizacja 17.09.2019 r.)
Konta zawierają wymagania edukacyjne. Hasła do kont zostaną podane przez wychowawców.

Procedura rezygnacji z zajęć wychowanie do życia w rodzinie i religii

Wychowanie do życie w rodzinie – treści nauczania

Oświadczenie dotyczące udziału w lekcjach religii — uczeń niepełnoletni

Oświadczenie dotyczące udziału w lekcjach religii — uczeń pełnoletni

Oświadczenie WDŻ ( uczeń niepełnoletni)

Oświadczenie WDŻ ( uczeń pełnoletni)

Wykaz podręczników w roku szkolnym 2019/2020:

Wniosek o wydanie duplikatu: świadectwa promocyjnego z klasy, świadectwa ukończenia szkoły, świadectwa dojrzałości, dyplomu uzyskania tytułu zawodowego, legitymacji szkolnej

WYCIECZKI

Wykaz przychodni realizujących bezpłatne badania okresowe

MEN i GIS_Informacja na temat zagrożeń dotyczących e-papierosów

Wniosek o nagrodę SITPCHEM

KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z Grupą Azoty S.A.

KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z Zakładami Mechanicznymi.

KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z SITPCHEM.

KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z PWSZ.

KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z firmą ASTOR.