Kiermasz podręczników zakończony

Zakończył się kiermasz podręczników, który z racji obostrzeń higieniczno-sanitarnych był wyjątkowo zorganizowany w bibliotece szkolnej. Część uczniów zaopatrzyła się w brakujące podręczniki, właśnie na tym kiermaszu, a część zarobiła trochę pieniędzy, sprzedając niepotrzebne książki.

Dziękuję osobom, które koordynowały zbieranie książek w niektórych klasach i przygotowywały ich spisy. Dziękuję Wiktorowi Kryzia z kl. 4IA za sporządzenie wykazu oferowanych na sprzedaż podręczników, który był dostępny i na bieżąco aktualizowany na stronie internetowej szkoły. Podziękowania kieruję też do Wiktorii Sak i Mikołaja Koreckiego z kl. 4T za pomoc w zorganizowaniu zwrotów niesprzedanych podręczników.

W sumie wartość przeprowadzonych na kiermaszu transakcji wyniosła ponad 1600 zł.