Dzień Otwartych Koszar

A może będę żołnierzem…
Grupa uczniów ZST wraz z doradcą zawodowym prof. Alicją Wiśniowską i prof. Pawłem Golcem wzięła udział w Dniu Otwartych Koszar, który miał miejsce 28 września na terenie Wojskowej Komendy Uzupełnień.

Na miejscu można było otrzymać materiały i dowiedzieć się z pierwszej ręki o możliwościach służby w armii i Narodowych Siłach Rezerwowych oraz warunkach dostania się do szkół wojskowych.
Żołnierze 21 Brygady Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa, 16 Batalionu Powietrzno – Desantowego z Krakowa i Żandarmerii Wojskowej prezentowali wyposażenie, uzbrojenie i umiejętności praktyczne – podczas pokazu dynamicznego.
Materiały z Dnia Koszar i informatory ze szkół wojskowych dostępne są w świetlicy szkolnej u doradcy zawodowego.