Konkurs z języka niemieckiego

11 kwietnia 2017 roku w ZSEG w Tarnowie odbyła się IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego „Hören lesen und zugleich verstehen”. Jak co roku w konkursie tym uczestniczyli nasi uczniowie i w tym roku byli to: Katarzyna Dulęba z klasy 1A, Bartosz Kaczmarek  i Piotr Rzońca z klas 2 A.
Uczestnicy konkursu zmagali się z zadaniami konkursowymi w formie pisemnej, które obejmowały rozumienie tekstu słuchanego, rozumienie tekstu czytanego oraz test leksykalno – gramatyczny. Spośród 20 uczestników nasza uczennica Kasia Dulęba uplasowała się na 4 miejscu otrzymując dyplom wyróżnienia, a pozostali dwaj uczestnicy znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Uczniów do konkursu przygotowywała pani Anna Misiaszek.
Uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]