Wyróżnienie dla ucznia ZST na XI Międzyszkolnym Festiwalu Informatycznym „Projekt na Szóstkę”

Dnia 5 czerwca miał miejsce konkurs organizowany przez Zespół Szkół Łączności w Krakowie.
Uczniowie z wielu szkół z Małopolski mieli okazję zaprezentować swoje projekty z branży Informatycznej i Elektronicznej.
Tegoroczna edycja zdominowana została przez drony latające. Były również prezentowane systemy bezpieczeństwa (obsługa różnych czujników wraz z powiadamianiem), wspomagacze człowieka w postaci różnych zdalnych manipulatorów, czy aplikacje na telefony komórkowe.

Projekt konkursowy o nazwie „Autorski silnik graficzny 3D VEngine”, autorstwa Wiktora Trybulca (1Ia), zdobył uznanie wśród członków jury.
Za swoją pracę uczeń zdobył wyróżnienie. Poza wyróżnieniem otrzymał również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wyróżnionemu uczniowi gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnej edycji za rok!

Strona konkursu