Logo - SKT "Wehikuł"

TURYSTYKA I KRAJOZNAWSTWO W ZST

WSTĄP DO SKT

Szkolny Klub Turystyczny PTTK „WEHIKUŁ”
zaprasza w swoje szeregi wszystkich uczniów,
a szczególnie pierwszoklasistów.

Lubisz rajdy, biwaki, ogniska – zapisz się już teraz!

Zgłoszenia przyjmują i informacji udzielają członkowie Zarządu Klubu.

Informacje dotyczące pracy Klubu, fotorelacje z imprez, terminarz imprez, skład Zarządu Klubu oraz szczegółowe informacje dotyczące zapisów i składek znajdziesz w gablotach Klubu: w budynku głównym – na parterze (obok sali 12) oraz w budynku pracowni – na II piętrze (obok akwarium).

ZARZĄD KLUBU (wybrany 2 marca 2012 r.)

• Prezes – Jarosław Knapik kl. III TSK
  • Wiceprezes – Kamil Bachara kl. III TSK
  • Sekretarz – Anna Łabuda kl. IV TINa
  • Skarbnik – Mateusz Banaś kl. II TACH
  • Członek Zarządu – Adam Jarzębak  kl. III TSK
  • Członek Zarządu – Sergiusz Rostek kl. II TM
  • Członek Zarządu – Natalia Liro kl. II TACH (od dnia 5.09.2012 r.)

Opiekunem Klubu jest mgr Paweł Golec.

Dlaczego warto należeć do Klubu?

Członkowie SKT PTTK „Wehikuł” na podstawie legitymacji PTTK mogą korzystać z rabatów i zniżek w obiektach turystycznych PTTK (schroniska, domy wycieczkowe), gastronomicznych, handlowych np. w sklepach z ekwipunkiem turystycznym (m.in. HiMountain). Ponadto członkowie Klubu mają pierwszeństwo zapisu i zniżkę w opłatach za udział w imprezach organizowanych przez Klub. Po prostu wiele korzyści „finansowych”, ale przede wszystkim niezapomniane przyjaźnie i wspomnienia ze wspólnie przeżytych w „klubowej rodzinie” chwil.

Jak zapisać się do Klubu?

Aby zostać członkiem Klubu zgłoś się najlepiej do skarbnika kol. Mateusza Banasia z kl. II TACH i podaj swoje dane osobowe, podpisz deklarację członka PTTK, dołącz 2 zdjęcia oraz wpłać 20 zł (5 zł – wpisowe do PTTK, w tym koszt legitymacji członkowskiej i znaczka organizacyjnego + 10 zł – składka członkowska PTTK za rok 2012, ważna do 31 marca 2013 r. + 2 zł – wpisowe klubowe + 3 zł – półroczna składka klubowa).

Uczniowie klas pierwszych. będący członkami szkolnego koła/klubu PTTK w gimnazjum, proszeni są o przedłożenie legitymacji PTTK, a w przypadku nie opłaconej składki za rok 2012 wpłacenie kwoty 20 zł.

Zachęcamy do zakupienia koszulki klubowej w cenie 15 zł (u Opiekuna Klubu).