Szkolny Rajd Górski ZST

W dniach 27-29 maja 2013 r. 41-osobowa ekipa uczestniczyła w Rajdzie ZST „Świętokrzyski Wehikuł”, zorganizowanym przez Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł”.
Głównym organizatorem imprezy był Sergiusz Rostek z kl. II TM, ale nie można pominąć zaangażowania pozostałych członków Zarządu, szczególnie Prezesa Klubu Natalii Liro z kl. II TACH.
W programie Rajdu znalazł się słynny Dąb Bartek, Łysica i Łysa Góra oraz Jaskinia Raj i zamek w Chęcinach.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców ZST za dofinansowanie niemal całego wstępu do Jaskini Raj.
W Rajdzie uczestniczyli uczniowie z klas: 1 N (6), 1 I/E (1), 1 E/I (1), 1 F (1), II TACH (6), II FOT (4), II TM (1), III TSK (10), III TM (3), III TEAP (2) oraz absolwenci IV TSK (2) i IV TINa (1).
Lista uczestników

Opiekunami grup rajdowych byli nauczyciele: Paweł Golec, Zbigniew Chmura (dziękujemy Panie Profesorze!) i absolwent ZST – Krzysztof Kowalczyk.
Relacja z Rajdu