Śladami zapomnianych bohaterów

sample-0005Śladami zapomnianych bohaterów.

Nietypowa lekcja historii.

Wojenne losy Mieczysława Fogga, płk. Józefa Rokickiego i innych zapomnianych bohaterów powstawia warszawskiego stały się tematem nietypowej lekcji historii w dniu 25 lutego 2014 r.

Prezentacja pt. „Śladami zapomnianych bohaterów” została przedstawiona w auli ZST w ramach Tygodnia Kultury Szkolnej – Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wysłuchać referatów na temat powstania warszawskiego w roku obchodów 70 rocznicy tragicznego wydarzenia…

Na program złożyły się wystąpienia uczniów klasy 1 F: Patrycja Petro i Paweł Wiklański, z klasy 1 Ia: Dominik Mucha oraz z klasy 2 M: Damian Jarmuła, Konrad Nowak, Wojciech Pająk.

Prezentację multimedialną opracowali uczniowie klasy 2 I: Patryk Dubas, Mateusz Tokarski.

Pomysł nietypowej lekcji historii powstał we współpracy nauczycieli: p. Marzeny Gawron i p. Ewy Michałek.