12 kwietnia 2014 r.

dsc02469
W sobotę 12 kwietnia powitało nas słońce i nasi węgierscy partnerzy, którzy przyszli raz jeszcze zobaczyć się z nami. Po zapakowaniu bagaży do przyczepki busa pożegnaliśmy się z nimi a także ze wspaniałym personelem pensjonatu i wyruszyliśmy w podróż powrotną. Atmosfera była raczej smutna, gdyż bardzo chętnie zostalibyśmy w Veszprem jeszcze tydzień dłużej. Czas w busie umilało nam oglądanie filmów… Humory poprawiły nam się nieznacznie, gdy im bliżej Tarnowa rozdzwoniły się nam telefony, dzwonili rodzice z niecierpliwością oczekujący na nasz powrót. Dla niektórych z nas, była to pierwsza taka dłuższa rozłąka z nimi. Po godzinie 18.00 zajechaliśmy pod szkołę. Wypakowaliśmy z busa bagaże, zanieśliśmy kaski ochronne do szkoły, pożegnaliśmy się i rozjechaliśmy się do domów. Było nam bardzo żal, że nasza przygoda dobiegła końca, ale wiedzieliśmy, że zdobyte doświadczenia i wspomnienia pozostaną z nami na zawsze.

Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie