List Gratulacyjny

euroW dniu 26 marca 2014 roku uczniowie Naszej Szkoły – Szymon Judasz z  IV TSK i Marek Nowak z IV TEAP wraz z nauczycielem mgr inż. Robertem Hosają  zostali zaproszeni przez Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie po odbiór Listów Gratulacyjnych i nagród rzeczowych, które zdobyli za zajęcie pierwszych miejsc w II edycji XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” przy Stowarzyszeniu Elektryków Polskich – okręg rzeszowski.
Marek zakwalifikował się do finału w kategorii elektrycznej, a Szymon w grupie elektronicznej.
Zawody III stopnia odbyły się w Nowym Sączu w Zespole Szkół Mechaniczno -Elektrycznych.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki i mamy nadzieję, że nasi uczniowie, podobnie jak w Lublinie, zdobędą Laury Olimpijskie. O wynikach poinformujemy na stronie ZST. Zapraszamy do obejrzenia galerii  zdjęć z  zawodów finałowych oraz rozdania nagród.