LEKCJA WF-U Z PIŁKARZAMI RĘCZNYMI GRUPY AZOTY TARNÓW

W dniu 10 lutego w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Odwiedzili nas piłkarze ręczni Grupa Azoty Tarnów.

Zawodnicy z grupą młodzieży ZST przeprowadzili lekcję WF-u.

Rozpoczęła się ona od rozgrzewki, potem gry i zabawy, ćwiczenia w różnej formie i oczywiście gra właściwa. Na koniec odbył się konkurs rzutów karnych.

Głównym celem wizyty było promowanie sportu i wartości uczestniczenia w lekcjach wf-u wśród uczniów naszej szkoły oraz rozpowszechnianie gry drużynowej jaką jest piłka ręczna.

Drużynę Grupa Azoty Tarnów reprezentowali Kacper Lazarowicz, Rennosuke Tokuda, Mateusz Wojdan, Bartosz Niemiec.

Po treningu był czas na pamiątkowe zdjęcia.

W ramach podziękowań goście otrzymali pamiątkowe statuetki wykonane własnoręcznie przez ucznia klasy 1F Piotra Łesyka.

Młodzież ZST bardzo dziękuje przedstawicielom Grupy Azoty Tarnów za wizytę w naszej szkole, jesteśmy dumni, że mogliśmy gościć zawodników najwyższej w hierarchii klas męskich ligowych rozgrywek piłki ręcznej w Polsce.