Konkurs jezyka angielskiego dla pierwszoklasistów

„NAJLEPSZY ANGLISTA WŚRÓD PIERWSZOKLASISTÓW

Dnia 06.02.2012r. w ramach Szkolnych Dni Kultury, na 5 godzinie lekcyjnej, w sali 203 odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych. W konkursie wzięło udział 21 uczniów, stanowiących przedstawicieli wszystkich klas pierwszych w bieżącym roku szkolnym. W ciągu 45 minut uczniowie rozwiązywali test słownikowo-gramatyczny składający się z ćwiczeń o różnym stopniu trudności, wykonywali ćwiczenie typu czytanie ze zrozumieniem. Maksymalnie można było uzyskać 73 punkty.

Poniżej przedstawiamy uczniów, którzy uzyskując odpowiednio największą ilość punktów zajęli kolejno miejsca uprawniające do otrzymania nagród rzeczowych:

I miejsce –    Mateusz Banaś klasa 1TACH (58p.)

II miejsce –  Alicja Wróbel klasa 1TIN (55p.)

III miejsce – Sergiusz Rostek klasa 1TM  (46p.)

Pełna lista uczniów wraz z wynikami znajduje się na tablicy ogłoszeń na I piętrze w budynku głównym.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Nagrody ufundowane przez wydawnictwa anglojęzyczne zostaną wręczone przez Pana Dyrektora w czasie uroczystej akademii na zakończenie roku szkolnego 2011/2012.

Organizatorzy: p. Katarzyna Chorążek,  p. Ewa Wójtowicz