Komunikaty dla Rodziców i Uczniów

1. ZEBRANIA Z RODZICAMI – ROK SZKOLNY 2017/2018
      2. Dyżury pedagoga szkolnego
      3. TECHNIKUM NR 1 w Zespole Szkół Technicznych NAJLEPSZE w TARNOWIE
      4. WYKAZ PODRĘCZNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

Wyprawka szkolna 2017

1. Lista adresów e-mailowych oddziałów klasowych ZST. Konta zawierają wymagania edukacyjne. Hasła do kont zostaną podane przez wychowawców.

Wniosek o wydanie duplikatu: świadectwa promocyjnego z klasy, świadectwa ukończenia szkoły, świadectwa dojrzałości, dyplomu uzyskania tytułu zawodowego, legitymacji szkolnej

1.  Wycieczki:

Wykaz przychodni realizujących bezpłatne badania okresowe

KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z Grupą Azoty S.A.
    KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z Zakładami Mechanicznymi.
    KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z SITPCHEM.

1. Wniosek o nagrodę SITPCHEM

1. KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z PWSZ.KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie w sprawie zakresu umowy z firmą ASTOR.