Biało-Niebieski Mikołaj

Z inicjatywy uczniów klasy 4TEL, zrzeszonych w nieoficjalnej grupie kibiców Unii Tarnów PROSTACY’05-Ultra Brigade dnia 30 listopada 2011 roku zorganizowano w budynkach Zespołu Szkół Technicznych akcję Biało-Niebieski Mikołaj Dzieciom. Z tej okazji uczniowie przygotowali samoprzylepne emblematy tzw. „jaskółki”, symbolizujące logo klubu sportowego. Zakup „jaskółki” umożliwił uczniom ZST zwolnienie z pytania ze wszystkich przedmiotów w dniu akcji – 30 listopada.
Działania kibiców zostały wsparte przez członków Szkolnego Koła Caritas, którzy przygotowali słodki poczęstunek.
Celem akcji jest przygotowanie około 80 paczek i przekazanie ich 6 grudnia, w dniu Św. Mikołaja, dzieciom przebywających na oddziałach pediatrycznych w Tarnowskim Szpitalu im Św. Łukasza.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszych działań.

Uczniowie, którzy brali udział w akcji „Biało – Niebieski Mikołaj Dzieciom”:
Kamil Pach,  Damian Drozd, Kacper Kostrzewa, Kamil Rychlicki – IV TEL/TIN
Daria Szczęch, Paulina Galas –  II LOe