Rekrutacja dodatkowa

Informujemy, że są wolne miejsca do wyjazdu na staż do Portugalii w ramach projektu „Praktyki zawodowe bez granic” dofinansowanego z programu Erasmus+, Akcja 1. Mobilność uczniów i kadry w  sektorze Kształcenie… (więcej)

Szkolny Konkurs Historyczny z okazji „230 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 roku”

W piątek 9 kwietnia, w naszej szkole odbył się konkurs historyczny z okazji 230 rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja 1791 roku. Sejm Rzeczpospolitej Polskiej rok 2021 uznał Rokiem Konstytucji 3 Maja. Była to pierwsza… (więcej)

Wirtualny Dzień Otwarty na PWSZ TARNÓW

To już dziś 16.04 od godz.10.00. Zapraszamy Maturzystów i wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Impreza ta będzie doskonałą okazją,… (więcej)