Wystąpienie Dyrektora ZST z okazji zakończenia roku szkonego 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele ZST, w imieniu Grona Pedagogicznego i własnym pragnę podziękować za ten bardzo ciężki rok pracy. Przeszliśmy przez niego dzięki wzajemnemu zrozumieniu niezawinionej przez nas… (więcej)

Wystąpienie Przewodniczącego SU ZST

Szanowna Dyrekcjo, czcigodne Grono Pedagogiczne, drogie Koleżanki i Koledzy.  Rok szkolny 2019/2020 dobiega końca. Postawił on przed nami wiele nowych wyzwań i trudności. Wielu z nas twierdzi, że ten rok był naprawdę… (więcej)

List Ministra Edukacji Narodowej

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020.

Podsumowanie  Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej 2019/2020

W TKS  LOK w Tarnowie podsumowano rywalizację w strzelectwie sportowym Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej 2019/2020.  W pięciu  rundach naszą szkołę reprezentowali  uczniowie z klas 1I, 1F,1N, 2IA, 2M w konkurencjach… (więcej)

Wyniki konkursu na najlepszą frekwencję

W tym roku szkolnym najlepszą frekwencję miała klasa  1 TI -94,42% Uczniowie tej klasy otrzymują  nagrodę w wysokości  500zł na dowolne potrzeby kulturalne Wysoką frekwencję miały też klasy: 1A- 93,37% oraz… (więcej)