tarnowska marka talentu

Tarnowska Marka Talentu

W dniu 12 czerwca 2019 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie miała miejsce VI Gala Tarnowskiej Marki Talentu, której głównym organizatorem było Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca. Podczas gali złote medale i pamiątkowe dyplomy wręczono wszystkim uczniom tarnowskich szkół, którzy osiągnęli sukcesy na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym w olimpiadach lub konkursach przedmiotowych, w zawodach i turniejach sportowych lub artystycznych. Wśród nagrodzonych znalazło się aż 17 uczniów Zespołu Szkół Technicznych:

Drodzy Laureaci Tarnowskiej Marki Talentu 2019! Przyjmijcie gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów od Dyrekcji Szkoły, Grona Pedagogicznego i braci uczniowskiej.