ZST

Komunikat dla Uczniów

Przypominam, że pomimo trwającego Strajku możecie przychodzić do Szkoły. Macie możliwość skorzystania z konsultacji, a w przypadku całych (lub części) klas postaramy się zorganizować Wam regularne zajęcia, niekoniecznie zgodne z planem lekcji.
Na razie Strajk w naszej Szkole zaplanowany jest do dn. 8. maja, ale może być wydłużony. Obserwujcie szkolną stronę www. i słuchajcie oficjalnych komunikatów ZNP w mediach.

Krzysztof Kołaciński
dyrektor ZST

ZST

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla Uczniów klas czwartych

W związku z sytuacją panującą w polskiej oświacie informuję, że zakończenie roku szkolnego dla Uczniów klas czwartych będzie miało tym razem inną od dotychczasowej formę.

Msza Święta odbędzie się zgodnie z planem w Kościele Parafialnym o godz. 8.00.

O godz. 9.15 odbędą się spotkania z Wychowawcami w wyznaczonych salach. Wychowawcy wręczą świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody za osiągnięcia oraz zostanie odczytany pożegnalny list dyrektora Szkoły.

Niestety, nastrój panujący wśród Naszych Nauczycieli nie sprzyja radosnemu świętowaniu.

Proszę o zrozumienie,

Krzysztof Kołaciński