ODWIEDŹ BIBLIOTEKĘ, WYPOŻYCZ KSIĄŻKĘ

Kilkakrotnie na stronie internetowej szkoły pojawiały się informacje o dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w wysokości 15 tys. zł.  Uczniowie, nauczyciele i rodzice mogli poprzez ankiety, czy indywidualne… (więcej)

TURNIEJE GIER PLANSZOWYCH

TURNIEJE GIER PLANSZOWYCH Z OKAZJI 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI Organizator: Koło Szachowe Azoty Program turniejów: Tryktrak 17.11.2018 (od godz.10:00 do godz.17:30), aula Zespołu Szkół Technicznych… (więcej)

W rytmie żołnierskich pieśni

6 listopada odbył się koncert pieśni patriotycznych. Podkreślając wartość  utworów pochodzących z lat 1914-1918, wspólnie śpiewaliśmy w przededniu setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Wśród wyśpiewanych … (więcej)

Droga ku Niepodległej

Jaki związek mają wielkie dzieła malarstwa polskiego z setną rocznica odzyskania niepodległości Polski?  Jak karykatura może kształtować świadomość polityczną w XIX w.? O wpływie sztuki na budowanie nastrojów… (więcej)