Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka zaprasza na:

FESTYN BIBLIOTECZNY, który odbędzie się we środę 10 października

W programie:

• wystawa książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, połączona z wypożyczaniem nowości
  • słodkie co nieco
  • możliwość oddania głosu w konkursie na najlepsze logo klas pierwszych (głosować mogą uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych)

WYJAZD NA 22 MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE w dniu 26 października 2018 r. (piątek)

Chętni miłośnicy literatury współczesnej proszeni są o zgłaszanie się do biblioteki szkolnej do dnia 17 października włącznie. Na Targi mogą jechać uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich.

Wyniki rekrutacji do projektu „Tarnowscy technicy praktykują bez granic”

WYKAZ UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU

„Tarnowscy technicy praktykują bez granic”

realizowanego w ramach programu

Erasmus+, Akcja 1. Mobilność edukacyjna –

Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe

Numer projektu:  2018-1-PL01-KA102-048194

WYKAZ UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU

Zajęcia przygotowawcze do wyjazdu na staż dla wszystkich zakwalifikowanych (z listy głównej i rezerwowej) rozpoczną się w sobotę 27 października 2018r. o godz. 07:45 w budynku głównym szkoły na parterze.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu – p. Wiolettą Krawiec.