Z książką mi do twarzy – konkurs fotograficzny

Organizatorem konkursu jest biblioteka ZST Celem konkursu jest: popularyzacja czytania jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu promocja czytelnictwa i zamiłowania do książek upowszechnienie fotografii jako dziedziny… (więcej)

Uczniowie klas pierwszych poznają Tarnów

Dnia 25 września 2018r. uczniowie klasy 1N pod opieką wychowawczyni klasy p. Ewy Wójtowicz wybrali się na zwiedzanie Tanowa wraz z przewodnikiem. Spacerując uliczkami, odwiedzaliśmy kolejno najpiękniejsze i najstarsze… (więcej)

STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA TARNOWA dla uzdolnionych dzieci i młodzieży za rok szkolny 2017/2018

Do 30 listopada 2018 r. w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Mickiewicza 2, pokój nr 12 (parter), trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 wykazali się… (więcej)