Program akcji „Jak nie czytam, jak czytam”

Program: W piątek 8 czerwca 2018 r. po drugiej lekcji zbiórka uczniów i nauczycieli na parkingu (dawne boisko). (więcej…)

Wycieczka na Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

23 maja uczniowie klasy 1T o profilu Technik Technologii Chemicznej wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej. Otrzymali oni specjalne… (więcej)

Witajcie na nowej stronie ZST!

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy, mamy dziś wielką przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nową odsłonę naszego serwisu. Jak zapewne zdążyliście już zauważyć, odświeżeniu uległa cała szata graficzna,… (więcej)

Sukces uczennic klas II w konkursie.

30 maja br. dotarła do naszej szkoły radosna informacja dotycząca wyników udziału w wojewódzkim konkursie historycznym uczennic technikum: Justyny Bernat 2A, Klaudii Nytko 2A, Wiktorii Pabian 2F, Katarzyny Tarasek… (więcej)

Szkolne Wybory Książek – ankiety do wypełnienia

W ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa – priorytet 3”, nasza szkoła otrzymała dotację na zakup książek. Celem Programu jest rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie… (więcej)