Partnerzy ZST

Partner główny ZST

Opiekun szkolnictwa zawodowego

Patronat naukowy ZST

13 Kwi 18
dodał: P.Wawryka

W szkolnej sieci WiFi, każdy czytelnik biblioteki może sobie założyć indywidualne konto (wymaga to wizyty w bibliotece w celu nadania pierwszego hasła do logowania). Takie konto pozwoli sprawdzić całą historię wypożyczeń, wypożyczenia bieżące oraz ewentualne zaległości. Można także zamówić potrzebną książkę, pod warunkiem, że jest ona dostępna w bibliotece.

 

Dużą zaletą posiadania dostępu do swojego konta bibliotecznego jest możliwość samodzielnego przedłużenia terminu zwrotu książek. Prolongata jest możliwa jednorazowo na okres 2 tygodni.

 

Jeśli jesteś na terenie szkoły (tylko budynek główny) pod adresem Biblioteki w stopce zobaczysz przycisk Mol Optivum

 

 

Cześć gimnazjaliści

Moja szkoła zapewnia Ci najlepsze pracownie informatyczne, elektroniczne, elektryczne, mechaniczne, chemiczne oraz profesionalne ciemnie i studio fotograficzne, a wszystko to pod okiem najlepszych nauczycieli.

Podstawowe informacje

GIMNAZJALISTO!