Partnerzy ZST

Partner główny ZST

Opiekun szkolnictwa zawodowego

Patronat naukowy ZST

15 Kwi 18
dodał: P.Kalita

W dniu 13 kwietnia 2018 r. w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbył się rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były Niemcy. W konkursie  brało udział 10 szkół z całego regionu Małopolski. Naszą szkołę reprezentował zespół  w składzie: Katarzyna Dulęba, Justyna Bernat i Przemysław Kozioł  z klasy 2A, zajmując, po bardzo zaciętej walce, 5 miejsce. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące tego kraju zarówno w języku polskim, jak i w języku niemieckim, łącząc wiedzę z różnych dziedzin tj. geografii, historii, polityki, sztuki, kultury itd. Pytania dla wszystkich szkół w Polsce przygotował komitet organizacyjny z Warszawy.

Gratulujemy naszym uczniom ogromnej wiedzy i zaangażowania!

 

Cześć gimnazjaliści

Moja szkoła zapewnia Ci najlepsze pracownie informatyczne, elektroniczne, elektryczne, mechaniczne, chemiczne oraz profesionalne ciemnie i studio fotograficzne, a wszystko to pod okiem najlepszych nauczycieli.

Podstawowe informacje

GIMNAZJALISTO!