Partnerzy ZST

Partner główny ZST

Opiekun szkolnictwa zawodowego

Patronat naukowy ZST

10 Kwi 18
dodał: P.Wawryka

Katalog biblioteki szkolnej ZST jest teraz dostępny online! Z czym to się wiąże? Możesz z łatwością sprawdzić, czy książka, która Cię interesuje, znajduje się w bibliotece, a także możesz dowiedzieć się, ile posiadamy jej konkretnych egzemplarzy. Wyszukiwanie takich książek nigdy nie było prostsze! Wystarczy znać autora, tytuł lub wydawnictwo.

 

Z katalogu skorzystasz w każdej chwili. Wszystko, czego potrzebujesz, to kliknąć ikonę naszej biblioteki znajdującej się w stopce na dole strony

 

Dla tych którzy chcą zacząć przygodę z książką i nie mogą się zdecydować na nic konkretnego, przygotowaliśmy coś specjalnego, wylosuj książkę, daj się zaskoczyć.

View post on imgur.com

 

Cześć gimnazjaliści

Moja szkoła zapewnia Ci najlepsze pracownie informatyczne, elektroniczne, elektryczne, mechaniczne, chemiczne oraz profesionalne ciemnie i studio fotograficzne, a wszystko to pod okiem najlepszych nauczycieli.

Podstawowe informacje

GIMNAZJALISTO!